Tres Saç Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Tres Saç Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Örgülü saç kaynak uygulaması olarak da adlandırılan tres saç kaynak uygulaması daha çok Güney Afrika’da tercih edilen bir uygulamadır. Saç kaynaklarına yapılan örgüye dikilen saç tutamları sayesinde saç kaynak uygulaması tamamlanır. Tres saç kaynak uygulaması saçlarınıza herhangi bir zarar vermez. Zaten kısa dönemli bir uygulama olduğu için söküm işlemi de kısa süre içinde yapılır.

Tres saç için istediğiniz saç tutamını satın alarak istediğiniz zaman kuaförünüzden işlemi tekrarlatma şansınız da bulunuyor. Tres saç kaynak uygulamasında saç tonunuz ile aynı renge sahip olan saç tutamı seçmeniz son derece önemlidir.

Tres Saç Kaynak Ne Kadar Dayanır?

Özel gün ve davetlerde kısa sürede saçlarınızda uzunluk ya da solgunluk arzu ediyorsanız tres saç kaynak uygulaması tam size göre bir seçim olacaktır. Tres saç kaynak uygulaması aynı zamanda diğer kaynak uygulamalarına göre kullanımı son derece kısa olan bir yöntemdir. Yaklaşık olarka 10 gün kadar bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Gene kuaförünüzden destek alarak söküm yaptırmanız mümkün.

Yorum Ekle