Mikro Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

 

Mikro Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro halka kaynak, her zaman istediğin güzel uzun saçları vermek için güvenli, hasar görmeden, uzun süreli bir çözümdür. Bu popüler yöntem için anahtar kaliteli saç uzantıları ve doğru uygulama yöntemidir. Kaliteli saç uzantıları için Remmy % 100 insan saçına ve doğru uygulama için de profesyonel bir kuaföre ihtiyacınız olacak.

mikro-sac-kaynak-yontemi-2-300x300

Mikro Halka Kaynak Uygulaması

Mikro halka kaynak işlemi için öncelikle temiz, kuru ve düzleştirilmiş saçlar gereklidir. Bu hazırlık safhasından sonra, boynunun arkasından bir santim uzakta saç ayrılır. İdeal olarak uzantıları takarken yüzün kenarına doğru değil, saçların her bir bölümünün her iki yanında bir cm kadar içeriden başlanır. Her uzantı arasında bir parmak genişliği bırakılır. Her yeni katmanla, saç kaynak uzantıları eklenir, alt tabakadan kalan boşluklar üst taraftan doldurulur.

Mikro halka ya da boncuk içerisinden geçirilen kaynak saç doğal saç ile birleştirilir ve boncuk bir pense ile tutularak sıkıştırılır. Herhangi bir yapıştırıcı yok, sıcak uygulama yok! Uzantılarınızı tamamlandığında yeni saçınızın ağırlığıyla hafif bir baş ağrısı yaşayabilirsiniz, ancak baş ağrısı gider ve yakında tüm yeni saçlara alışırsınız!

Yorum Ekle