Mikro Boncuk Saç Kaynak ile Tuhaf ve Hacimsiz Saçlarınıza Veda Edin

 

Mikro Boncuk Saç Kaynak ile Tuhaf ve Hacimsiz Saçlarınıza Veda Edin

Hepimiz en doğal görünümlü saç kaynak uzantıları ve en sağlam ekleme yöntemini bulmak için uğraşıyoruz. Şerit, boncuk, önceden yapıştırılmış ve her türlü teçhizat kullanmaya çalışmış olabilirsiniz, bütün bu yöntemler eşit derecede doyurucu sonuçlar verir, hüner sadece uygulama şeklindedir.

sac-kaynak-oncesi-sonrasi-37-300x300

Bununla birlikte, mikro boncuk kaynak, saç meraklılarını salonlara ve güvenilir saç stilistlerine akın ettiren çok popüler bir yöntem. Saç kaynak uzantılarını bağlarken kullanılan mikro halkalar, bir önceki versiyonlarına kıyasla daha küçük ve çok miniciktir ki, insanların dikkatini çekmez, kendi saç telleriniz ile gizlenip karışması kolaydır. Fark edilmeleri neredeyse imkânsızdır. Ayrıca, köklerinizin doğal rengiyle karışması için seçim yapmanıza olanak tanıyan çeşitli renklerde gelirler. Mikro boncuk uzantılarıyla artık tuhaf ve hacimsiz saçlara veda edebilirsiniz.

Mikro Boncuk Uzatmalarını Kendiniz Yerleştirebilir misiniz?

Her bir parça saç uzantısı, boncuk ilmek aleti kullanılarak dişin küçük bir kısmı ile boncuktan sokulur ve daha sonra pense ile sıkıştırarak köklerin yakınına sabitlenir. Onları takarken hiçbir ısı ve tutkal gerekmez, bu yüzden en güvenli ve zarar vermeyen tekniklerden biri olarak kabul edilir. Çıkarmadan ve tekrar takmadan 6-8 hafta önce kullanılabilirler. Sadece bir parça tavsiye; daha iyi sonuçlar almak istiyorsanız, eğitimli bir profesyonelin takma ve çıkarmayı yapmasına izin vermek en iyisidir.

Yorum Ekle