Mikro Bant Saç Uzantıları Bakımı Nasıl Yapılır?

Mikro Bant Saç Uzantıları Bakımı Nasıl Yapılır?

Mikro Bant Saç Uzantıları Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uzantıları doğal saçlarınız gibi doğal yağ içermez, bu nedenle saç eklentileriniz için ekstra zaman ayırmanız gerekir. En yüksek kaliteye sahip saç uzantısı da kullansanız, onlara bakmazsanız saçlar keçeleşebilir ve uzun süreli kullanılamaz. Saç eklerinizden en uzun süre yararlanabilmeniz için bu ipuçlarını uyguladığınızdan emin olun. Düzgünce bakıldığında, saç uzatmaları üç uygulamaya kadar tekrar kullanılabilir.

sac-kaynak-oncesi-sonrasi-26-300x300

Mikro Bant Saç Kaynak için Bakım İpuçları

Saç uzantılarınızı temiz tutun. Köklerde yağ veya kir biriktirdikten sonra bant uzantıları kayabilir. Bu, onları her gün yıkamanız gerektiği anlamına gelmez, ancak arındırmak için kuru şampuan kullanmak iyi bir fikirdir.

Saç uzatmalarını iyi durumda tutmak için sülfat içermeyen şampuan ve saç kremi ile % 100 doğal saç ürünlerinden yararlanın. Ayrıca saçlar ıslakken saç uzantılarınızı taramayın ya da fırçalamayın.

Haftada bir kez bir saç maskesi kullanmak en iyisidir, ancak uzantılarının bağlı olduğu köklerde hiçbir zaman yağ veya krem kullanmayın.

6-12 haftada bir, mikro bant saç uzatmalarınızın bağları saç derisine daha yakın hareket ettirmek ve saçınızı sağlıklı tutmak için tekrar uygulanması gerekecek. Daha iyi tutunabilmesi için bu süreyi geçirmeyin.

Yorum Ekle