Kıvırcık Saça Kaynak Uygulaması Yapılır mı?

Kıvırcık Saça Kaynak Uygulaması Yapılır mı?

Kıvırcık Saça Kaynak Uygulaması Yapılır mı?

Saç kaynak uygulaması günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Saç kaynak uygulama işlemi ile ilgili olarak henüz yaptırmamış olan kişilerin aklına takılan sorular yer alıyor. Bu sorular arasında kıvırcık saçlara kaynak uygulaması yapılıp yapılmadığı ve yapıldığı takdirde de görüntünün nasıl olduğu konusunda sorular bulunuyor. Kıvırcık saçlara kaynak saç uygulaması yapılabiliyor.

mikro-nano-sac-kaynak-300x300

Kıvırcık saçlarda dalga boyları son derece önemlidir. Kaynak saç uygulamasında eklenecek olan tutamların renk uyumunun yanı sıra elbette aynı dalga hacmine de dikkat edilmesi gerekir. Kıvırcık saçlara saç kaynak uygulaması yapılırken konusunda uzman olan kuaförünüzden destek almanız durumunda en doğru tutam seçimini ve renk tonunu seçerek kaynak uygulamanızı başarılı bir biçimde gerçekleştirecektir.

Kıvırcık Saçta Kaynak Uygulaması Ne Kadar Süre Kullanılır?

Kıvırcık saç kaynak uygulamasında kullanım süresi diğer saç tipleri ile farklı olmamakla birlikte yaklaşık yedi illa dokuz ay arasında süresince kullanılabilir. Kıvırcık saçlar normalde de zor açıldığı için haftada bir kez kuaförde tarama ve fön işlemi yapılması önerilir.

Yorum Ekle