Kıvırcık Saça Brezilya Fönü

Kıvırcık Saça Brezilya Fönü

Kıvırcık ya da sık dalgalı saçlara sahip olan kadınların birçoğu düz saçlara sahip olmayı hayal eder. Fakat standart bir fön uygulaması yaptırdıklarında bunu en fazla iki gün kullanabiliyorlar.

brezilya fönü
brezilya fönü

Birçoğu ikinci günden itibaren kıvrımlarını belli etmeye ve kabarmaya başlar. Oysa bu sorundan muzdarip olan kadınların istediği daha uzun süreli düz saçlara sahip olmaktır. Hal böyle olunca da, çareyi brezilya fönünde buluyorlar.

Brezilya Fönü ile Saçlarınız Aylarca Dümdüz

Brezilya fönü ile yıkadığınız halde bile uzun süre düz saçlara sahip olabilirsiniz desek? Nasıl mı? Şöyle ki, bu işleme özel olarak kullanılan solüsyonlar sayesinde saç diplerinize uygulanan bir işlem sonucunda saçlarınız uzun vadeli düzleştirilir. Fakat tam da bu noktada saç diplerine zarar verecek endişesine kapılan kadınlar var. Hiç korkmanıza gerek yok çünkü böyle bir risk bulunmuyor.

brezilya fönü modeli
brezilya fönü modeli

Fakat brezilya fönünü yaptıracağınız yani saçlarınızı emanet edeceğiniz kuaförü de iyi seçmeniz gerekir. Her ne kadar sık uygulanan bir işlem olsa da, tecrübe ve profesyonelliği gerektirir. İşlem tamamlandıktan ve kalıcı düzlüğü yakaladıktan sonra saçlarınıza yine eskisi gibi istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Yorum Ekle