Kısa Saça Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Kısa Saça Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Saç kaynak uygulamaları ilk piyasaya çıktığı zamanlarda uzun saçlara ya da belli bir uzunluğa sahip olan saçlara yapılabiliyordu. Kuaför sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeler bu konuda da gelişim göstererek oldukça kısa saçlara da kolaylıkla işlem yapılmasına olanak sundu. Çok kısa saça sahip olan bayanların yanı sıra erkeklerinde son uygulama yöntemi sayesinde tercih ettiği saç kaynak uygulamaları saç köklerine oldukça yakın bir mesafeden ekleniyor.

Mikro jel kaynak uygulaması olarak bilinen fakat görünmez saç kaynak olarak isimlendirilen bu kaynak uygulamasında aynı zamanda kürdan inceliğinde saç tutamları kullanılır. Oldukça ince olan saç tutamlarının köke yakın bir mesafeden eklenmesi ile kaynak görüntüsü de belirgin olmaz. Ayrıca kullanılan jel de şeffaf renktedir.

Nasıl Sökülür?

Mikro jel kaynak uygulamasını yaptırdıktan sonra söküm işlemi için kuaförünüzden destek almanız gerekir. Özel bir solüsyon yardımı ile yapılan işlemde saç tutamları kolaylıkla saç telinden ayrılır. Saç tellerine herhangi bir zarar vermeyen bu uygulama sonrasında tekrar kaynak saç yaptırabilirsiniz.

Yorum Ekle