Kısa Saça Kaynak Saç Uygulaması Yapılır mı?

Kısa Saça Kaynak Saç Uygulaması Yapılır mı?

Saç kaynak uygulamaları sayesinde birçok kişi saçlarına hacim kazandırmanın en kolay yöntemine yer vermeye başladı. İstenen uzunluğu kısa sürede elde etmenizi sağlayan yöntem aynı zamanda saçların daha sağlıklı görünmesini de sağlıyor. Saç kaynak uygulamalarında en çok sorulan sorulardan birisi de kısa saça kaynak saç uygulamasının yapılıp yapılmadığıdır.

Saç kaynak uygulamaları farklı yöntemler ile yapılır. Birçok uygulama kısa saçlarda iyi sonuç vermezken mikro saç kaynak uygulaması kısa saçlarda da başarı elde edilmesini sağlıyor. Saç köküne yakın bir mesafeden yapılan kaynak saç uygulaması ayrıca çok ince saç tutamları ile yapıldığı için görünmez özelliğe de sahiptir.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması Nasıl Sökülür?

Mikro saç kaynak uygulamasının yapımı sonrasında dilediğiniz zaman söküm işlemine yer verebilirsiniz. Saçın uzaman hızına göre yaklaşık olarak 7 illa 9 aylık bir süre kullanım sunan bu uygulama özel bir solüsyon kullanılarak çıkarılır. Kuaförünüz tarafından yapılacak olan söküm işlemi sonrasında tekrar saç kaynak uygulaması yaptırabilirsiniz.

Yorum Ekle