Keratin Saç Kaynak Uygulamasının Avantajları

Keratin Saç Kaynak Uygulamasının Avantajları

Keratin saç kaynak uygulamasının bir diğer adı doğal saç kaynak uygulamasıdır. Vücudumuzda doğal olarak bulunan keratin maddesi ile yapılan bu kaynak işleminde bedenimizin yabancı olmadığı bir madde ile işlemin yapılma avantajı vardır. Özellikle kimyasal ya da benzeri ürünleri kullanmaktan yana olmayanlar için önerilen keratin saç kaynak uygulaması sayesinde saç aralarına farklı renk katma işlemi yapılarak boya ve açıcı kullanmadan farklı bir saç stili edilebiliyor.

Keratin saç kaynak uygulaması diğer tüm saç kaynak uygulamaları gibi kolay bir kullanıma sahip olup uzun vadeli bir saç estetiğidir. Zamanı geldiğinde ya da arzu edildiği takdirde keratin saç kaynak uygulamanızın söküm işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Keratin Saç Kaynak Sökümü Nasıl Yapılır?

Her saç kaynak uygulamasında olduğu gibi keratin saç kaynakta da söküm işlemi kuaförünüz tarafından yapılması gerekir. Keratin saç kaynak uygulamasının söküm işleminde uygulanan solüsyon sayesinde kısa sürede ek saçlar gerçek saç tellerinden ayrılır ve kesinlikle kendi saç tellerinize ya da kök kısmına zarar gelmez.

Yorum Ekle