Ham Saç Nasıl Anlaşılır?

Ham Saç Nasıl Anlaşılır?

Saç kaynak uygulamalarının tamamında saç tutam seçiminde ham saçlara yer verilmesi öneriliyor. Ham saç gerçek insan saçıdır. Daha çok Hindistan ülkesindeki kadınların saçlarından elde edilen bu gerçek saçlar belli işlemlerden geçirilerek tutamlar haline getirilir. Ham saç seçiminde size daha uygun fiyat seçenekleri de sunulabilir.

kaynak04-640x457

Bu saçlar ya dökülen saçların toplanması yani ölü saçlardan yapılan saç tutamlarıdır ya da boya ve işlem görmüş olan yıpranmış saçlardan elde edilen saç tellerinden elde edilen tutamlardır. Ham saç diğer saç tutamlarına göre daha parlak olup daha sağlıklı bir görüntüye sahiptir.

Ham Saç Renkleri

Ham saç renkleri farklı ren ve tonlarda olabiliyor. Hindistan kökenli ve en doğal saç renkleri ile sunulan tonlar genellikle koyudur. Saç telleri ise kalın ve parlak olur. Saç renklerinde olan çeşidin yanı sıra dalgalı saçlar içinde farklı dalga boylarına sahip olan ham saç tutamları yer alıyor. Saç kaynak uygulamasını yaptıracağınız kuaförünüzden ham saç seçimi için destek alabilirsiniz.

Yorum Ekle