Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Brezilya fönü uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Brezilya fönü nasıl yapılır ve ne derece düz olur merak edilen bir kavramdır. Uzman kadrolarımız ilk olarak saçların durumuna göre saçlarınız ilk olarak içeriğinde tuz olmayan şampuan ile yıkanır. Saçları yıkandıktan sonra kurulanır ve gerekli krem sürülmeye başlanır.

Brezilya Fönü Uygulama Aşaması

brezilya fönü nasıl yapılır
brezilya fönü nasıl yapılır

Brezilya fönü aşamasında saçlarınıza zarar vermeyen ve saçlarınızı düz hale getiren özel Brezilya kremi saçlarınıza sürülür. Kokusu keskindir ama saç diplerine zarar vermez. Saçlarınıza zarar vermeden yapılan uygulama işlemi sonucunda uzmanlarımız saçlarınızı tek tek ayırarak kremi sürer. Koku ise uçup gitmiştir.

Brezilya fönü özellikle uzman kadrolarımız eşliğinde Atrium paris kuaför olarak denediğimiz bir uygulamadır. Saçlarınıza sürülen kremin etkisi ve itina ile saçlara sürülen özel kremden sonra saçlarınızı tekrar tuzsuz bir şampuanla yıkıyoruz.

Sizlere önemli tavsiyeleri de Brezilya fönü çektiğimiz zaman söylüyoruz. Saçlarınızı üç gün boyunca önereceğimiz şampuan ile yıkamalısınız. Saçlarınıza kalıcı düz fönü sağlamanın en mükemmel yolu.

Yorum Ekle