Brezilya Fönü Nasıl Çekilir?

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir?

Uzman kadromuz eşliğinde modern yöntemler kullanılarak yapılan Brezilya fönü dikkat ve titiz çalışma gerektiren bir uygulama. Brezilya fönünün saçlara uygulanması işleminde ilk olarak saçlar ilk olarak içeriğinde tuz olmayan bir şampuanla yıkanır ve kurulanır. İşlemden sonra ise saçlara tek tek brezilya fönü kremi özel olarak yapılır.

brezilya fönü nasil yapilir
brezilya fönü nasil yapilir

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Saçlarda etki süresi 8 ay olan Brezilya fönü kalıcı ve güvenli bir yöntem. Saçlara Brezilya fönü kremi uygulandıktan sonra uzmanlarımız sizlere bir şampuan önerir. 3 gün süre ile saçlarınızı özel şampuanıyla yıkamanız kalıcı etkisini artırır. Saçlarınıza daha sonra istediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz.

Günün her saati saçlarınızda düz bir görüntü elde edersiniz. Sabah kalktığınız zaman saçlarınız bozulmaz ve kalıcı oranı dayanıklıdır. Kaliteli uzmanlarımız eşliğinde saç köklerinize zarar verilmeden yapılan bir işlem. Kremin kokusu başta ağır gelse de kısa sürede hemen kaybolur. Rahat kullanılır ve bozulma gibi bir durum yaşamazsınız. Modern görüntüyü yakalamanız profesyonel kadromuz eşliğinde sizlere sunulur.

Yorum Ekle