Brezilya Fönü Düz Saça Yapılır mı?

Brezilya Fönü Düz Saça Yapılır mı?

Saçlara parlak ve güzel bir görünüm veren Brezilya fönü 6 ile 8 ay gibi bir süre zarfında saçlarınızda kalıcı etkisini korur. Düz saçlara Brezilya fönü yaptırarak saçlarınızı daha kalın gösterebilirsiniz. Hacimli ve sağlıklı görüntüyü kısa sürede yakalamanız mümkün.

Brezilya Fönü Hangi Saçlara Yapılır?

Brezilya fönü her saç tipine rahatlıkla uygulanır. Uzman kadromuz sizlerin saç tiplerine uygun olarak Brezilya fönünü uygular. Hacimli ve sağlıklı bir görüntüye kavuştuğunuzu kendiniz de göreceksiniz. Saçların bozulması gibi bir durum endişeniz de olmasın. Saç diplerinin uzama hızına bağlı olarak saç köklerinize tekrardan güvenli şekilde yapılır.

brezilya fönü hangi saça yapilir
brezilya fönü hangi saça yapilir

Saçlarınız kısa ya da uzun olabilir. Brezilya fönü ile doğal bir görüntüye kısa sürede kavuşursunuz. Özel kremi saç derisine zarar vermez ve uygulama sonrasında saçlarınızın daha kalın telli haline kavuştuğunuzu görürsünüz. Modern teknoloji kullanılarak hazırlanan yöntemlerle saçlarınıza uygulanır. Kalıcı etkisi yüksek olduğu için sıklıkla tercih edilir. Düz saçları da daha hacimli ve kalın gösteren bir işlemdir.

Yorum Ekle