Brezilya Fönü Denizde Bozulur mu?

Brezilya Fönü Denizde Bozulur mu?

Brezilya fönü kalıcı etkisi kanıtlanmış ve saçları daha hacimli gösteren bir föndür. Modern işlemler ile saçlara uygulanır ve saç köklerine zarar vermez. Brezilya fönüyle denize girilir mi sorusu kişilerin aklına gelir. Çok rahat şekilde fönü yaptırdığınız zaman 8 ay gibi bir süre istediğiniz şekilde denize girebilirsiniz. Saçlarda bozulma etkisi yaratmaz.

brezilya fönü denizde bozulur mu
brezilya fönü denizde bozulur mu

Brezilya Fönü ile Denize Girilir mi?

Brezilya fönü özel kremi ile uygulanır ve yapım aşamasında saçlara tek tek sürülür. Kaliteli işlemler ile saçlarınız zarar görmeden uzman kadromuz eşliğinde yapılır. Saçlar daha hacimli ve kalın durur.

Fön işleminden sonra kalıcı etkisi artması için sizlere uzmanlarımız belirli şampuan verir. Saçlarınızı onunla 3 gün boyunca yıkadığınız zaman etki süresi daha da uzar. Tüm saçlara güvenli şekilde uygulanan bir işlemdir. Saç konusunda uzman kadromuz saçlarınızı tanıyarak gerekli işlemi size uygular. Gün boyunca istediğiniz şekli saçlarınıza verebilir ve etki süresi uzun olduğu için saçlarınızı da korumuş olursunuz. Kullanımı çok kolaydır.

Yorum Ekle