Brezilya Fönü Dalgalı Olur mu?

Brezilya Fönü Dalgalı Olur mu?

Brezilya fönü uygulamasıyla saçlar doğal ve kalın görünüme kavuşur. Hacimli bir saç için kalıcı etkisi yüksek Brezilya fönü uygulama işlemi sonrasında sizler de fark edeceksiniz ki saçlarınız daha gür bir yapıya sahip olacak. Brezilya fönü zamanla dalgalı olur mu diye aklınıza soru takılabilir. Uzman kadromuz sizlere özel son teknoloji ile geliştirdiği işlemleri uygular ve saçlarınız ilk yapıldığı gün gibi 8 ay boyunca kalıcılığını korur.

brezilya fönü dalgalı olur mu
brezilya fönü dalgalı olur mu

Brezilya Fönü Hemen Bozulur mu?

Düz ya da kıvırcık saça uygulanan Brezilya fönü ile saçlarınız daha hacimli ve doğal bir düzlüğe kavuşacak. Yapım aşamasında özellikle saçlara tek tek sürülen Brezilya kreminin etkisi uzundur. Kalıcılığı konusunda uzman kadrolarımız sizlere diğer müşterilerimize yaptığımız Brezilya fönlerini örnek olarak sunarlar.

Modern teknolojiler kullanan salonumuz özellikle saç konusunda tüm inceliklerini sizlere titiz çalışmasıyla sunar. Saç yapınıza zarar vermeyen işlemlerle saçlarınız daha gür görünüme kavuşur. Saçlarınıza istediğiniz şekli verebilir ve gün içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç bakım konusunda lider firmamız ile istediğiniz saç modelini sizlere sunarız.

Yorum Ekle